فال و طالع بینی حقیقی و صد در صد تضمینی

سلام رفقا

ما زیاد مشاهده می کنیم که عده ای همیشه دنبال این هستن که کسانی فال آنها را بگیرند و آنان را از آینده با خبر کنند.

همینطور یک چیز هم وجود داره که برای همه انسان ها صدق می کند، این است هر کسی که بخواهد با شخصی معامله کند خیلی دوست دارد بدانید و تحقیق هم می کند که فلان شخصی که می خواهد با آن معامله کند چجور آدمی هست. کلاهبردار نباشه و در معامله ضرر نکنه

خب من نمی دونم این همه ما انسان ها دنبال این چیزها هستیم پس چرا یه سری به قرآن نمی زنیم یا چرا به هر کس و ناکسی اطمینان می کنیم در زندگی هامون ولی حاضر نیستیم به خدا اطمینان کنیم ...!!

خدا در جای جای قرآن گفته که شیطان برای شما دشمنی آشکار است یعنی به ما گفته که نمی توانی با شیطان معمله ای کنی که سود ببری به هیچ وجه امکان ندارد در این معامله سود کنی و ضرر مطلق هست در این معامله ولی باز با شیطان معامله می کنیم ... فراوان !

این هم برای کسانی که دنبال پیش گویی هستند و خیلی دوست دارن از آینده مطلع بشوند. خدا در قرآن (آیه 22 سوره ابراهیم) میگه دست شیطان را رو می کند و آن چیزی که ما قرار است در قیامت از شیطان بشنویم و آن حرفش برای اولین و آخرین بار راست و حق است، خداوند برایمان بیان می کند:

وَقَالَ الشَّيْطَانُ لَمَّا قُضِيَ الأَمْرُ إِنَّ اللّهَ وَعَدَكُمْ وَعْدَ الْحَقِّ وَوَعَدتُّكُمْ فَأَخْلَفْتُكُمْ وَمَا كَانَ لِيَ عَلَيْكُم مِّن سُلْطَانٍ إِلاَّ أَن دَعَوْتُكُمْ فَاسْتَجَبْتُمْ لِي فَلاَ تَلُومُونِي وَلُومُواْ أَنفُسَكُم مَّا أَنَاْ بِمُصْرِخِكُمْ وَمَا أَنتُمْ بِمُصْرِخِيَّ إِنِّي كَفَرْتُ بِمَآ أَشْرَكْتُمُونِ مِن قَبْلُ إِنَّ الظَّالِمِينَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ

و چون كار از كار گذشت [و داورى صورت گرفت] شيطان مى‏گويد در حقيقت‏خدا به شما وعده داد وعده راست و من به شما وعده دادم و با شما خلاف كردم و مرا بر شما هيچ تسلطى نبود جز اينكه شما را دعوت كردم و اجابتم نموديد پس مرا ملامت نكنيد و خود را ملامت كنيد من فريادرس شما نيستم و شما هم فريادرس من نيستيد من به آنچه پيش از اين مرا [در كار خدا] شريك مى‏دانستيد كافرم آرى ستمكاران عذابى پردرد خواهند داشت (22 ابراهیم)

و به نظرم همین برای هدایت بشریت می تواند کافی باشد برای کسانی که تعقل و تفکر کنند. بخصوص برای کسانی که دنبال فال و پیشگویی هستند.

براستی چه پیشگویی راستگوتر از خداوند متعال و چه ضمانتی از ضمانت خداوند معتبر و مطمئن تر .... ؟!


دسته بندی : نوشته هام
برچسب‌ها: نکته قرآنی, سوره ابراهیم, پیشگویی, فال, طالع بینی